Matematik Hocam iletişim formunu doldurup ilettiğinizde uzmanlarımız en kısa sürede size geri dönüş sağlar. Görüşme esnasında aktarılan bilgilerin ardından öğrenci için bir çevrimiçi analiz randevusu oluşturulur. Randevu tarihi geldiğinde uzmanlarımızdan oluşan bir ekip öğrencimiz ile çevrimiçi olarak bir araya gelir ve analize başlanır. Analiz esnasında öğrencinin sayısal becerilerinin yanında anlama, odaklanma gibi yetilerin de derecesi ölçülür. Bu veriler ışığında öğrenciye en uygun eğitim planı oluşturulur ve eğitmen atanır.

Formu Doldurun

Ad soyad ve telefon bilgilerinizi bırakın

Uzmanlarımız Arasın

Detaylı bilgi alın ve sorularınıza yanıt bulun

Analize Katılın

Uzman ekiplerimizle analize katılım sağlayın

Eğitime Başlayın

Analiz sonrası oluşturulan eğitim takvimine başlayın

image

Türkiye'de bir ilk!
Derin ve Dinamik Analiz.

Matematik Hocam, Türkiye'de ilk ve tek olarak derin ve dinamik analiz tekniklerini uygular. Analiz esnasında sayısal beceriler, anlama, odaklanma yetileri ile biyolojik ve psikolojik etkenler de gözlemlenir. Öğrenciye sayısal beceriler kazandırılırken bu süreci etkileyecek tüm etkenler de ortadan kaldırılmaya çalışılır. Tüm bu süreçler uzman ekibimiz tarafından gerçekleştirilir ve karşılıklı istişareler sonunda öğrenci için bir analiz raporu oluşturulur.

Dinamik Analiz nedir?

Matematik Hocam, temel düzeyde olan ve bir kereye mahsus bir analiz şeklini benimsemez. Öğrencinin matematiğe dair tüm becerileri ile öğrenmeyi etkileyen bilişsel faktörler 60 dakikada ölçümlenemeyecek kadar kapsamlıdır. Bundan dolayı da Matematik Hocam, öğrenciler için dinamik ve yaşayan bir analiz metodu uygular. Öğrenci katılım sağladığı her derste aslında devamlı olarak bir analiz içindedir. Bu süreçte öğrencide giderilmesi gereken bir eksiklik gözlemlenirse bu eksik konu/lar ilerleyen dersler revize edilerek giderilmeye çalışılır.

Derin Analiz nedir?

Matematik Hocam, öğrencilerin sadece sayısal becerilerini ölçümleyen yüzeysel bir analizi benimsemez. Bunun yerine alanında uzman isimlerin çevrimiçi olarak katılım sağladığı derin bir analiz metodu uygular. Analiz 3 kısımdan oluşmaktadır. Bunlar; sayısal becerilerin ölçümlenmesi, okuduğunu anlama ve yorumlama yeteneği ile öğrencinin içinde bulunduğu psikolojik durumun gözlenmesidir.

image

Sadece matematik eğitimi değil, eğitim koçluğu alırsınız.

Matematik Hocam size bir eğitimden çok daha fazlasını sunar. Öğrenci, eğitim dönemi boyunca uzmanlarımızdan yaşam koçluğu alarak öğrenim dönemini daha verimli geçirmesi sağlanır.

image

Analiz için hemen bir randevu oluşturun.