Nasıl bir eğitim modeliniz var?

Matematik Hocam, tamamen kişiye özel eğitim takvimi ile çevrimiçi birebir eğitim modeli uygular.

Analiz ve ders süreleri nedir?

Analiz süresi değişkenlik göstermekle birlikte 60 dakikanın üzerindedir. İdeal ders süresi ise 60 dakika olarak belirlenmiştir.

Ders adedi neye göre belirleniyor?

Ders sayısı, yapılan analiz sonrası öğrencinin eksik kaldığı noktalara göre belirlenir.

Derslerin gün ve saatlerinde değişiklik yapabiliyor muyuz?

Eğitimlerin planlamasını sağlıklı bir şekilde yapabilmek adına ilgili dersin 24 saat öncesinde gün ve saat değişikliği yapılabilir.

Eğitmen değişikliği yapılabiliyor muyuz?

Matematik Hocam sizlere eğitmen değişikliği hakkını tanır. Fakat eğitmen değişikliği için içerisinde bulunan periyodun tamamlanması gerekmektedir. 

Örneğin; Matematik Hocam’dan 20 ders (4 periyot) satın aldınız ve henüz ilk periyodun 3. dersinde eğitmen değişikliği talep ettiniz. Yeni eğitmen ataması 2 ders sonra yani ilk periyot tamamlandıktan sonra gerçekleştirilir.

Oturum saati geldiğinde hazır bulunmazsam ne olur?

24 saat öncesinde bildirilmemiş iptaller veya dersi kaçırma durumlarında ilgili ders ödemesinin %50’si tarafınıza iade edilir.

Ders erteleme hakkımız var mı?

Matematik Hocam sizlere derslere ara vererek daha sonra devam edebilme olanağı tanır. Fakat ders erteleme opsiyonu periyotlar halinde yapılır.

Örneğin; Matematik Hocam’dan 20 ders (4 periyot) satın aldınız ve ödemelerini gerçekleştirdiniz. Daha sonra hiçbir şart öne sürmeden ilk periyotta iken derslere ara vermek istediniz. İlk periyodu (5 dersi) tamamladıktan sonra geriye kalan 3 periyodu (15 dersi) dilediğiniz bir tarihte alabilir, derslerinize kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

Kimler katılabilir?

Tüm seviyelerden ilkokul, lise ve üniversite öğrencileri ile LGS ve YKS’ye hazırlanan öğrenciler katılabilir. Tüm bunlar haricinde matematikte başarı elde etmek isteyen her yaştan birey de Matematik Hocam’ı tercih edebilir.

Analizler kim tarafından ve hangi standarda göre yapılıyor?

Analizler alanında uzman eğitmenlerimiz tarafından M.E.B kazanımlarına uygun olarak farklı zorluk seviye ve soru türlerinde hazırlanmış dokümanlar ile gerçekleştirilir.

Klasik dershanelerden farkınız nedir?

Günlük hayatın koşturmacasında çocuklar ve gençlerimiz okuldan sonra dershaneye yetişme telaşı yaşıyor. Ayrıca okulda öğrendiği konuları ortalama 20 kişilik sınıflarda farklı bir eğitmenden tekrar almış oluyor. Matematik Hocam tamamen çevrimiçi ve kişiye özel atanan eğitmenle birebir çalışma imkanı sunar. Ayrıca bireysel eğitim koçluğu hizmetini de hiçbir ücret ödemeden almış olursunuz. Matematik Hocam size eviniz konforunda matematik eğitimi sağlayarak eğitimde fırsat eşitliği sağlamış olur.

Analiz ve ders ücretleri nedir?

Analiz ücreti 500 TL*, ders ücretleri ise 350 TL*’dir. Minimum ders ödemesi 5 adettir. Örneğin; Matematik Hocam’dan 15 ders satın aldığınızda ödemeyi 3 periyotta yaparsınız.

*Analiz ve ders ücretlerine vergiler dahil değildir.

En az kaç ders alabiliyorum?

Matematik Hocam’dan analiz sonrası minimum 5 ders (1 periyot) satın  alabilirsiniz.

Ders ücretleri neden az 5 ders şeklinde ödeniyor?

Matematik Hocam anlık iptallerin önüne geçmek ve eğitim takviminin sağlıklı bir şekilde ilerleyebilmesini sağlamak adına kısmi ön ödemeli bir uygulama yapar.

Örneğin; Matematik Hocam’dan 15 adet ders aldığınızda ödemeyi 3 periyot halinde (3 eşit şekilde) yaparsınız. Minimum 5 ders ödemesi derslere katılım sağlanmadan ödenir.

Ödemeler nasıl yapılıyor?

Ödemeler 5 derslik periyotlar halinde yapılır. 24 saat öncesinde ödemesi alınmamış olan derslere katılım sağlanmaz. Ödemelerinizi güvenli bir şekilde iyzico altyapısı ile kredi kartınızla peşin veya taksitlendirme yaparak ödeyebilirsiniz. Ayrıca EFT veya Havale ile de ödeme gerçekleştirebilirsiniz.

İptal ve ücret iadesi var mı?

Memnuniyet odaklı hizmet anlayışımız gereği derslere devam etmek istemediğiniz takdirde Matematik Hocam size hiç bir şart öne sürmeden iade hakkı tanır. İçerisinde bulunduğunuz 5 seanslık periyodun dışında kalan ödemelerin tamamı tarafınıza iade edilir. Örneğin; Matematik Hocam’dan 25  ders (5 periyot) satın aldınız ve ödemesini gerçekleştirdiniz. Henüz ilk periyodun 3. dersinde iken herhangi bir sebepten dolayı ayrılmak istediğinizde size son 4 periyot olan 20 dersin ücreti iade edilir. İlk periyottan geriye kalan 2 ders hakkınızı dilerseniz eğitimlere katılarak kullanabilir, dilerseniz askıda matematik programımız kapsamında imkanı olmayan öğrencilere hediye edebilirsiniz.

Analiz süreci nasıl işliyor?

Yapılan ilk görüşme sonrası analiz yapmaya karar verdiğinizde sizlere e-posta veya SMS yoluyla bir ödeme linki iletilir. Ödeme gerçekleştikten hemen sonra randevu ekibimiz sizleri arayarak uygun bir gün ve saat belirlenir. Analiz öncesi teknik ekibimiz sizlerle bir test bağlantısı gerçekleştirir.

Gelişim takip süreci nasıl işliyor?

Her ders sonrası eğitmenlerden alınan geri bildirimler değerlendirilerek raporlanır. Bu raporlar doğrultusunda hazırlanan tarama çalışmaları ile gelişim süreci takip edilir. Gerekli durumlarda ders sayısı, işleniş biçimi, kaynak konularında revizyona gidilebilir.

Evde eğitim veriyor musunuz?

Evde yüz yüze eğitim talebiniz için lütfen iletişime geçiniz.

Çevrimiçi eğitimin avantajı var mı?

Öğrenci zaman ve mekandan bağımsız olarak internetin olduğu her yerde eğitim almasını mümkün kılar.

Başarı garantiniz var mı?

Matematik Hocam tarafından hazırlanan eğitim programını tam anlamıyla uygulayan öğrenciler için %100’e yakın başarı oranımız mevcut.