Web Coding and Apache Basics

3 5 üzerinden
3
6 yorum
stm_lms_placeholder

Bu hızlı başlangıç ​​kılavuzunun temel amacı sizi Unreal Engine 4’ün (UE4) geliştirme ortamıyla tanıştırmaktır. Bu kılavuzun sonunda UE4’te C++ Projelerinin nasıl kurulacağını ve geliştirileceğini öğreneceksiniz. Bu kılavuz size yeni bir Unreal Engine projesinin nasıl oluşturulacağını, ona yeni bir C++ sınıfının nasıl ekleneceğini, projeyi nasıl derleyeceğinizi ve yeni bir sınıfın örneğini seviyenize nasıl ekleyeceğinizi gösterir. Bu kılavuzun sonuna ulaştığınızda, programlanmış Aktörünüzün seviyedeki bir masanın üzerinde yüzdüğünü görebileceksiniz.

Bu hızlı başlangıç ​​kılavuzu, Unreal Engine (UE4) oyunlarınıza nasıl varlık ekleyeceğinizi gösterir. Bu kılavuzun sonunda, yeni projeler oluşturmak için Proje Tarayıcısını nasıl kullanacağınızı ve içerik bulup eklemek için İçerik Tarayıcısında nasıl gezineceğinizi öğreneceksiniz. Ayrıca, Malzemeleri Statik Mesh Aktörüne uygulamadan önce değiştirmek için Malzeme Düzenleyiciyi nasıl kullanacağınızı öğrenirken FBX İçerik İşlem Hattı hakkında bilgiyi nerede bulacağınızı da bileceksiniz.

Ana Özellikler

 • Kutudan çıktığı anda Hollywood’un en iyi kalitede görsellerine ulaşın.
 • Tam C++ kaynak kodu erişimiyle çalışabilirsiniz.
 • Tasarımcı dostu Blueprint görsel komut dosyasıyla birlikte gelir.
 • Unreal Engine, Sağlam Çok Oyunculu Çerçeve sağlar.
 • Yerleşik Cascade görsel efekt düzenleyicisi parçacıkları etkinleştirir.
 • Unreal Engine 4’ün Materyal Düzenleyicisi fiziksel temellidir.

Hedef kitle nedir?

 • Yukarıdakilerin hepsini düşünüyor olabilirsiniz – ve bu sorun değil. Ancak Unreal Engine 4’ü öğrenmeye tamamen yeni başlayan biri olarak.
 • Unreal Engine 4’teki işleme sistemi, ertelenmiş gölgeleme içeren tamamen yeni bir DirectX 11 hattıdır.

Yeni bir oyun motorunu yeni başlayan biri olarak öğrenmek çok korkutucudur. Halihazırda çok sayıda eğitim, belge ve tavsiye mevcut ancak Unreal Engine 4’ü öğrenmeye nasıl başlayacağınız ve öğrenmeye nasıl devam edeceğiniz belirsiz. Pek çok farklı yöne çekilirsiniz ve sonunda kafanız karışır ve bunalırsınız.

Bir oyun motorunu sıfırdan öğrenmek için gerekenleri yeniden yapılandırmak için çok zaman harcadım. Öncelikle neye odaklanmanız gerektiği ve daha sonraya kadar nelerden kaçınmanız gerektiği.

Starting Course

1
Nvidia New Technologies Slides
2
Engine Target Audience
3
Quiz: Mobile / Native Apps
5 soru

After Intro

1
Realistic Graphic on UE4
2
Volta GPU for optimization.
3
Deep Learning
Faq Content 1
Faq Content 2

Productivity Hacks to Get More Done in 2018

— 28 February 2017

 1. Facebook News Feed Eradicator (free chrome extension) Stay focused by removing your Facebook newsfeed and replacing it with an inspirational quote. Disable the tool anytime you want to see what friends are up to!
 2. Hide My Inbox (free chrome extension for Gmail) Stay focused by hiding your inbox. Click "show your inbox" at a scheduled time and batch processs everything one go.
 3. Habitica (free mobile + web app) Gamify your to do list. Treat your life like a game and earn gold goins for getting stuff done!


3
3 5 üzerinden
6 Yorumlar

Detaylı Puanlar

Yıldız 5
0
Yıldız 4
0
Yıldız 3
6
Yıldız 2
0
Yıldız 1
0

{{ review.user }}

{{ review.time }}
 

Daha fazla göster
Lütfen giriş yapıp yorum ekleyin
Kayıtlı: 35 öğrenci
Süre: 10 hours
Dersler: 5
Video: 9 hours
Seviye: İleri